00-821 Warszawa, ul. Złota 58,     tef. 22 620-11-41,  fax 22 620-27-05,     e-mail: sekretariat@zlota58.edu.pl

Informacje o szkole

Pomoc i doradztwo

Informacje dla:

Maturzystów

Kandydatów

Rodziców

Nauczycieli

Warto zajrzeć:

Studio Zlota58

Matematyka w Kuroniu

Chemia w Kuroniu

WLD - Debaty

Teatr STOPA

Jacek Kuroń

(3.03.1934-17.06.2004)

Nasi Partnerzy:

Szkoła Sanatoryjna w Wynnykach

(Lwów, Ukraina)

Happening "Nie Palę"

W związku z przypadającym w dniu 21 listopada 2019 r. Dniem Rzucania Palenia, w naszej szkole odbył się happening antynikotynowy „Nie Palę”. Akcję przygotowywały klasy 1i, 1f, 2a, 2e, 3a i 3e. Koordynatorkami projektu były panie profesor: Katarzyna Sarnacka, Karolina Staszewska i Dorota Wójcik-Wełpa. W projekt zaangażowane były również pani pedagog Ilona Tyc-Abram i pani psycholog Dominika Bronz. Happening, skierowany do uczniów, pokazywał skutki palenia papierosów i ich wpływu na zdrowie człowieka. Na szkolnych korytarzach pojawiły się plakaty o treści antynikotynowej. Rozdawane były ulotki, z których uczniowie mogli dowiedzieć się o szkodliwym wpływie palenia papierosów na zdrowie człowieka Akcja miała na celu podniesienie świadomości dotyczącej szkodliwości palenia papierosów. Mamy nadzieję, że uczestnicy happeningu zrozumieli, że nie warto palić i lepiej jest wybrać długie, zdrowe życie bez papierosa.