00-821 Warszawa, ul. Złota 58,     tef. 22 620-11-41,  fax 22 620-27-05,     e-mail: sekretariat@zlota58.edu.pl

 

Wiadomości

Informacje o szkole

Nasze sukcesy

Klasy

Nauczyciele

Pomoc i doradztwo

 Rada Rodziców

 

Informacje dla:

 

Maturzystów

Kandydatów

Rodziców

Nauczycieli

 

Warto zajrzeć:

 

Biblioteka szkolna

Studio Zlota58

Matematyka w Kuroniu

Chemia w Kuroniu

WLD - Debaty

Teatr STOPA

 

RODO

Przydatne linki

 

Nasz patron

Jacek Kuroń

(3.03.1934-17.06.2004)

 


 

Nasi Partnerzy:

 

Szkoła Sanatoryjna w Wynnykach

(Lwów, Ukraina)

 

 

   

Grono pedagogiczne 2019/2020


Dyrektor: mgr Teresa Wesołowska

Wicedyrektor: mgr Zbigniew Wójcik

 

Nauczyciele

 

Język polski:

mgr Małgorzata Ciuchcińska – wychowawczyni 1d

mgr Joanna Jałowiczor- urlop

mgr Marzena Mroczek – wychowawczyni 1c

mgr Agnieszka Pachulska – Górecka – wychowawczyni 1a

mgr Maria Szczepankowska – wychowawczyni 2d

mgr Jolanta Tulibacka – wychowawczyni 3b

 

Język angielski:

mgr Joanna Boratyńska – wychowawczyni 1g

mgr Iwona Chmielewska – wychowawczyni 3a

mgr Ewa Kinstler – wychowawczyni 1f

mgr Martyna Patyńska – wychowawczyni 1b

mgr Renata Popińska-Kalwa

mgr Magdalena Szymkowiak – wychowawczyni 1j

mgr Zofia Ustaborowicz-Sobiepanek

 

Język francuski:

mgr Dominika Bronz – wychowawczyni 3e

mgr Wojciech Giże – wychowawca 3d

 

Język niemiecki:

mgr Grzegorz Łaszczewski

mgr Dorota Wójcik-Wełpa – wychowawczyni 2a

 

Język hiszpañski:

mgr Zofia Datko

 

Język łaciński:

mgr Paweł Masłowski

 

Historia:

mgr Zbigniew Wójcik – wicedyrektor

mgr Elżbieta Sadowska – wychowawczyni 1h

mgr Sylwia Skowrońska – wychowawczyni 2e

mgr Aneta Woźniak – wychowawczyni 2b

 

Wiedza o społeczeństwie:

mgr Wojciech Nomejko – wychowawca 3c

mgr Bartosz Kopczyński

 

Wiedza o kulturze:

mgr Danuta Jończyk – Grądzka

 

Plastyka:

mgr Danuta Jończyk – Grądzka

 

Matematyka:

mgr Mariusz Kawecki

mgr Katarzyna Pyzik

mgr Jolanta Walczak – Cherubińska

 

Fizyka:

mgr Agnieszka Szołucha – wychowawczyni 2c

 

Geografia:

mgr Aneta Woźniak – wychowawczyni 2b

 

Biologia:

mgr Teresa Wesołowska – dyrektor

dr Michał Hoch

mgr Katarzyna Sarnacka

 

Chemia:

mgr Karolina Staszewska – wychowawczyni 1i

 

Przyroda:

dr Michał Hoch

mgr Karolina  Staszewska – wychowawczyni 1i

 

Podstawy przedsiębiorczości:

mgr Wojciech Nomejko – wychowawca 3c

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Andrzej Szydłowski

 

Edukacja filmowa:

mgr Wojciech Nomejko – wychowawca 3c

 

Wychowanie fizyczne:

mgr Agata Iwańska-Wójcik

mgr Beata Puchawka

mgr Rafał Sałapski

mgr Justyna Skubisz – Dąbrowska – wychowawczyni 1e

 

Informatyka:

mgr Wojciech Giże – wychowawca 3d

mgr Agnieszka Szołucha – wychowawczyni 2c

 

Religia:

s. Cecylia Dudzik

mgr Danuta Zuchmańska

 

Etyka:

mgr Sylwia Gibaszek

 

Pedagog szkolny:

mgr Robert Stańczyk

mgr Ilona Tyc – Abram

 

Psycholog:

mgr Dominika Bronz – wychowawczyni 3e

 

Psychologia zachowań społecznych:

mgr Dominika Bronz – wychowawczyni 3e

 

Prawo w praktyce:

mgr Wojciech Nomejko – wychowawca 3c

 

Bibliotekarz

mgr Beata Jakubowska

 


 

© Copyright - Mariusz Kawecki, CXIX LO im. Jacka Kuronia w Warszawie