SZCZEPIENIA COVID-19

Prosimy o zapoznanie się z następującymi dokumentami dotyczącymi szczepień młodzieży w wieku 12-18 lat:

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Państwo,

w związku z organizowaną w szkołach akcją szczepienia przeciw Covid-19 w załączeniu przekazuję:

Komunikat dla rodziców – szczepienia COVID-19.pdf

Deklarację o chęci szczepienia przeciw COVID-19.docx

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19.pdf

Wykaz punktów szczepień wraz z przypisanymi do nich szkołami.pdf

W organizowanej akcji oprócz uczniów mogą wziąć również udział członkowie Państwa rodzin.

Szczepienia odbywać się będą szczepionką  firmy Pfizer/Biontech – szczepionka 2 dawkowa – jedyna zatwierdzona do szczepienia dzieci i młodzieży powyżej 12 roku życia o największym profilu bezpieczeństwa oraz mająca najwyższe wartości skuteczności (ok 95% przed ciężkim przebiegiem infekcji wariantem alfa tzw. wariantem brytyjskim oraz ok 87% przed ciężkim przebiegiem infekcji wariantem delta tzw. indyjskim (aktualnie dominującym).

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie proszę o wypełnienie załączonej deklaracji o chęci szczepienia przeciv COVID-19 i przesłanie jej do 30 lipca 2021 r. na adres mailowy szkoły: sekretariat@zlota58.edu.pl (w tytule wiadomości prosimy wpisać „Szczepienie”) lub osobiste przyniesienie deklaracji do szkoły.

Z wyrazami szacunku,

Teresa Wesołowska

Dyrektor CXIX Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kuronia w Warszawie

KOMUNIKAT

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.