Przejdź do treści

Maturzystko, Maturzysto!

Jak to jest na studiach w czasie pandemii? Jak wirtualnie zdaje się egzaminy? Masz w sobie potencjał humanistyczny czy biznesowy? Czy filologie obce, prawo, psychologia, dziennikarstwo, zarządzanie to kierunki dla Ciebie? 

To tylko niektóre z pytań towarzyszących maturzyście, które omówimy 6 marca na wirtualnym spotkaniu z maturą i studiami. Możesz liczyć na wykłady ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych na temat przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych (6 marca: historia i WOS). Skupić chcemy się jednak na studiach, które w tym roku szczególnie trudno wybrać.

Panoramiczny „objazd” po całej akademickiej Polsce pozwoli nam poznać ogromny wachlarz kierunków humanistycznych, społecznych i ekonomicznych. Poszukamy odpowiedzi na wiele naturalnych pytań towarzyszących czekającemu Cię wyborowi:

  • Jak ułożyć sobie przyszłość studiując na uniwersytecie i nie zostać gapą w świecie biznesu?

  • Nauczyciel z Polski” – czy to Ty za 4 lata, a jeśli tak, to jak być liderem dla innych?

  • Między Excelem a czerwonymi szelkami„, czyli dokąd mogą prowadzić studia ekonomiczne.

To tylko część tematów, które obgadamy z udziałem świetnych młodych wykładowców i dzisiejszych studentów, ale także absolwentów, którzy doszli daleeeko – czasem dzięki swoim studiom, a czasem…. zupełnie pod prąd. Bo tak też bywa.

Jeśli rozważasz studia uniwersyteckie – bądź z nami w najbliższą sobotę! Zapraszamy od 10.00 do 15.00. 

Sprawdź i zarejestruj się bezpłatnie: www.salon.perspektywy.pl