Wybory Samorządu Uczniowskiego 29 listopada 2022 r.

29 listopada 2022 r. odbyły się Wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego

Kandydaci ubiegający się o funkcję przewodniczącego przygotowali swój program, z którym wszyscy wyborcy mogli się zapoznać i oddać głos na swojego faworyta. Nad całością wyborów czuwała Komisja Wyborcza składająca się z uczniów z klasy 3B (Mateusz Pazura, Maciej Nadstawny, Magdalena Cacko, Michał Kozarzewski oraz Zuzanna Stańczyk). Na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania.

Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły został uczeń klasy IA  Paweł Mrozek, który zdeklasował swoich konkurentów zdobywając 49% głosów.

Pawłowi gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska. Wszystkich uczniów zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu.

Wyniki wyborów Samorządu Uczniowskiego:

Paweł Mrozek z kl. 1A – przewodniczący SU – 49% głosów

Bartłomiej Posadowski z kl. 2A – zastępca przewodniczącego SU – 19% głosów