Ogłaszamy wyniki trzeciej już edycji konkursu "Uroki jesieni"

Na dworze zimno i szaro, a my przypomnijmy sobie przepiękne kolory minionej pory roku.

Jury konkursowe oceniało jakość każdego zdjęcia, wartość techniczną fotografii, ujęcie, wykadrowanie, zgodność z tematem, oryginalność zdjęcia oraz jego wartość artystyczną.

Uczestnicy konkursu poradzili sobie z tematem bardzo dobrze, wykazali się bystrym okiem i zmysłem artystycznym. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym. Dziękujemy również wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu. Zapraszamy do udziału w następnych edycjach naszych konkursów fotograficznych.

Oficjalne wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: zdjęcie „Ławka”, Anna Spałek, CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia

II miejsce ex aequo:

zdjęcie „Dom”, Lena Głuszczyk, Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego

zdjęcie „Nad wodą”, Zofia Jochim, LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka”

III miejsce, również ex aequo:

zdjęcie „Płonące niebo”, Julia Iwaniec, LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka”

zdjęcie „Zaduma”, Julia Wójtowicz, Zespół Szkół Fototechnicznych w Warszawie

zdjęcie „Jestem”, Barbara Jóźwiak, XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w Warszawie

Jury przyznało również następujące wyróżnienia:

zdjęcie „Kolorami malowane”, Martyna Nowosadzka, Zespół Szkół Fototechnicznych w Warszawie;

zdjęcie „Kolory Jesieni”, Jakub Stolarczyk, LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka”;

zdjęcie „Igliwie”, Dominik Wójciak, CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia;

zdjęcie „Zachód”, Ignacy Bogusz, Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego;

zdjęcie „Drzewo”, Wioletta Orluta, Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego;

zdjęcie „Wiewióreczka”, Varvara Tryfonkova, Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petőfiego;

zdjęcie „Promienie lasu”, Wiktoria Starbała, LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu „Zośka”;

zdjęcie „Pan grzyb”, Anastazja Rudnitska, CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia;

zdjęcie „Poranna rosa”, Wiktoria Rosińska, CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia.

Nagrody w formie kart podarunkowych do Empiku oraz Księgarni „Świat Książki” zostały zakupione dzięki środkom otrzymanym z Dzielnicy Wola m. st. Warszawy oraz od Rady Rodziców CXIX Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kuronia w Warszawie.

koordynator konkursu,

Magdalena Szymkowiak