Pomagamy...

Dziewięciomiesięczna Pola jest już po skomplikowanej operacji ortopedycznej. Gdy została znaleziona, nie mogła chodzić. Okazało się, że miała złamaną łapkę, która źle się zrastała. Wystraszona, wychudzona i obolała trafiła do Fundacji Nie_Zły Pies. Została zdiagnozowana i skierowana na pilną operację ratującą normalny rozwój kości piszczelowej i strzałkowej. Jedna z kości była rekonstruowana ze względu na skomplikowane złamanie i ubytek fragmentu kości.

Dzięki wsparciu finansowemu uczniów z naszej szkoły można było szybko przeprowadzić operację i przywrócić szansę na normalne życie młodego psiaka.

Pola jest bardzo wesołym, bystrym i miłym psem. Rozpiera ją energia, już na drugi dzień po operacji skakała na trzech łapkach, bo jest bardzo ciekawa świata i przyjazna dla ludzi i innych zwierząt.

Informacja o zbiórce pieniężnej i rzeczowej (PDF, 1 MB)