Przejdź do treści

Pierwszy dzień wiosny

Swoją obecnością zaszczyciła nas sławna polska siatkarka, wielokrotna i wieloletnia reprezentantka naszego kraju, dwukrotna złota medalistka mistrzostw Europy w Turcji i Chorwacji  Dorota Świeniewicz. Przy pełnej sali podzieliła się z młodzieżą naszej szkoły i nauczycielami swoim doświadczeniem i zebrała rzęsiste brawa. Spotkanie prowadził nauczyciel wychowania fizycznego Rafał Sałapski, a asystowały mu pani Agata Iwańska-Wójcik i pani Justyna Skubisz- Dąbrowska. Inspiratorką spotkania była pani Beata Puchawka. Spotkanie zorganizowały pani Aneta Woźniak i pani Dorota Wójcik-Wełpa. Polską reprezentantkę powitała pani dyrektor Teresa Wesołowska. Nagłośnienie przygotował pan Wojciech Nomejko. Serdecznie dziękujemy nauczycielom i uczniom naszej szkoły za piękny udział w spotkaniu oraz za wzorowe zachowanie. Taki był piękny ten pierwszy dzień wiosny.