Przejdź do treści

12 marca 2026 r.

Lena Chłopik z 4B i Filip Pytliński z 3F uczestniczyli w etapie wojewódzkim olimpiady – ,,Dwie Dekady. Olimpiada Solidarności”. Gratulujemy i życzymy udziału w następnej edycji.