Szkolna Drużyna Debatancka trzecim zwycięstwem z rzędu zakończyła tegoroczne rozgrywki grupowe w ramach Warszawskiej Ligii Debatanckiej. Ostatnia debata dotyczyła aktywizmu na rzecz zwierząt.