nasi uczniowie pod okiem pani Sylwii Skowrońskiej przygotowali koncert piosenek z czasów dwudziestolecia międzywojennego.
Koncert odbył się 21 maja w sali 106. Uczestnicy postarali się o stroje lub elementy strojów z epoki po to, aby jak najlepiej przybliżyć widowni tamte czasy.
Sala została przemieniona w „Bar u grubego Joska”, gdzie grała kapela, a konferansjerka opowiadała słuchaczom o historii tych utworów. Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewali kilka piosenek np. „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Ach śpij kochanie”.