OLIMPIADA ZE ZNAJOMOŚCI AFRYKI
7 marca 2026 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbył się II etap Olimpiady ze Znajomości Afryki. Tym razem naszą szkołę reprezentowało aż czterech uczestników. Gratulujemy udziału i życzymy awansu do 3 etapu.















