INFORMACJE DLA RODZICÓW

Godzina dostępności

Poniżej znajdą Państwo godziny dostępności nauczycieli CXIX Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kuronia w Warszawie dla Uczniów i Rodziców, które obowiązują od 15 lutego 2024 r.

Godzina dostępności (PDF, 378 KB)

Opieka stomatologiczna

Zgodnie z podpisanym porozumieniem z Biurem Edukacji m. st. Warszawy na realizację usług stomatologicznych, Warszawskie Centrum Zdrowia sp. z o. o.  w roku szkolnym 2023/2024 objęło opieką profilaktyczną uczniów CXIX Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kuronia w Warszawie.

Wszyscy wychowawcy przekazują Państwa dzieciom odpowiednie zgody na realizację opieki stomatologicznej. Przegląd stomatologiczny odbędzie się w szkole. Lekarz wypełni odpowiedni diagram oraz ustali plan leczenia.

Centrum Dentystyczne Warszawskiego Centrum Zdrowia zlokalizowane jest przy ul. Nowogrodzkiej 76. W przychodni lekarze dentyści przyjmują w ramach umowy z NFZ również w soboty, aby łatwiej zaplanować wizytę z dzieckiem.

Dane teleadresowe: e-mail: rejestracja@wcz.waw.pl; telefony: 22 857 30 14, 22 628 41 17.