INFORMACJE DLA RODZICÓW

SZANOWNI PAŃSTWO,

od 1 stycznia 2022 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych obsługuje świadczenia 500+ oraz Rodzinny Kapitał Opiekuńczy. Przesyłamy Państwu linki do informacji na temat tych świadczeń:

Więcej informacji na temat programu 500+

Więcej informacji na temat Rodzinnego Programu Opiekuńczego

Uprzejmie informujemy że na stronie Biura Edukacji został opublikowany artykuł: Szkolenia dla rodziców na temat walki z depresją dzieci i młodzieży.

www.edukacja.warszawa.pl/specjalne-potrzeby-edukacyjne/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna/22808-szkolenia-dla-rodzicow-na

Od marca 2020 r. działa w Warszawie psychologiczne Centrum wsparcia dla uczniów, rodziców i nauczycieli, które ma na celu pomoc psychologiczno – pedagogiczną w czasie pandemii. Psycholodzy, psychoterapeuci i pedagodzy z czterech poradni psychologiczno – pedagogicznych dyżurują przy telefonach. Na stronie http://edukacja.warszawa.pl są dostępne informacje o innych działaniach jakie podejmuje miasto st. Warszawa w zakresie pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Plakat o Psychologicznym Centrum Wsparcia