Sto dni przed maturą...

Tradycyjnie, jak co roku, młodzież i nauczyciele naszej szkoły bawili się na balu studniówkowym. Przyszli maturzyści w pięknych strojach wykonali Poloneza i podziękowali swoim wychowawcom za opiekę i trud jaki włożyli w przygotowanie do matury i wychowanie młodzieży przez ostatnie 4 lata. Po uroczystej kolacji rozpoczęły się tańce na parkiecie w rytm muzyki. O dobór piosenek zadbał didżej oraz zespół muzyczny. Podczas balu uczniowie i goście mogli skorzystać z fotobudki, aby utrwalić te wspólnie spędzone chwile. Mamy nadzieję, że wszyscy maturzyści i nauczyciele będą miło wspominać ten bal studniówkowy po latach, może nawet z kręcącą się w oku łzą… Póki co, życzymy sukcesów na egzaminie maturalnym!