ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW Z DNIA 28.10.2021 r.

Informujemy, że w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Rozporządzenie Rady Ministrów z 28.10.2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (PDF, 193 KB)

Zmiany dotyczą także obowiązku zasłaniania ust i nosa w szkołach w czasie przerw między lekcjami i zajęciami.

Zgodnie z rozporządzeniem noszenie maseczki w tych przestrzeniach jest obowiązkowe – dotyczy to Naszej Szkoły.

Z poważaniem,

Zbigniew Wójcik

Zastępca Dyrektora CXIX Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kuronia w Warszawie

PISMO PANI PREZYDENT RENATY KAZNOWSKIEJ W SPRAWIE SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19

PISMO MPWIS W SPRAWIE BADAŃ NA COVID-19

W załączeniu przedstawiamy pismo Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego z informacjami dotyczącymi:

– przeprowadzania badań w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2 osób z tzw. „bliskiego kontaktu” z osobą zakażoną,

– zasad podlegania kwarantannie.

Pismo MPWIS ws. badań SARS-Cov-2 w placówkach oświatowych (PDF, 360 KB)

PROCEDURA ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY OD 1 WRZEŚNIA 2021 r.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W OKRESIE ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE DLA UCZNIÓW - INFOLINIA

Infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i pedagogów - plakat