Przejdź do treści

SZKOŁA ROKU I NAUCZYCIEL NA MEDAL

Z przyjemnością informujemy, że Nasza Szkoła została zgłoszona do nagrody w plebiscycie „Szkoła Roku 2021”.

Nominacja do nagrody „Szkoła Roku 2021” (PDF, 92 KB)

W kategorii dla szkół podstawowych i średnich zostaną nagrodzone szkoły, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Co kryje się za tym określeniem? Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna dba o dobrą atmosferę. W plebiscycie uczniowie i ich rodzice docenią starania dyrekcji i wszystkich nauczycieli. Jeżeli chcesz zagłosować wyślij SMS o treści:

SMZ.8 na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT)

Do nagrody „Nauczyciel na medal” w kategorii Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej został nominowany pan Wojciech Giże z naszego liceum.  Celem plebiscytu „Nauczyciel na medal” jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami. Jeżeli uważacie, że pan Wojciech Giże spełnia powyższe kryteria wyślijcie SMS o treści:

JMZ.125 na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT)

Głosowanie trwa do 2 grudnia 2021 r. do godz. 21.00, a śledzenie aktualnych wyników głosowania dostępne jest na stronie www.polskatimes.pl/szkola-roku