Przejdź do treści

GRONO PEDAGOGICZNE

DYREKTOR

mgr Teresa Wesołowska

ZASTĘPCA DYREKTORA

mgr Zbigniew Wójcik

JĘZYK POLSKI

mgr Joanna Jałowiczor – wychowawca klasy 2A

mgr Agnieszka Pachulska-Górecka

mgr Krystian Rubajczyk – wychowawca klasy 1A

mgr Natalia Spychalska

mgr Jolanta Tulibacka

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Paulina Gaura

mgr Ewa Kinstler – wychowawca klasy 1F

mgr Michał Konewka

mgr Grzegorz Piotrowski

mgr Renata Popińska – Kalwa 

mgr Katarzyna Siwiec – wychowawca klasy 1B

mgr Magdalena Szymkowiak – wychowawca klasy 2E

JĘZYK ANGIELSKI W MEDYCYNIE

mgr Magdalena Szymkowiak – wychowawca klasy 2E

JĘZYK ANGIELSKI W BIZNESIE

mgr Magdalena Szymkowiak – wychowawca klasy 2E

JĘZYK FRANCUSKI

JĘZYK FRANCUSKI

mgr Dominika Bronz – wychowawca klasy 1D

mgr Wojciech Giże

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Edyta Orzeszko

mgr Dorota Wójcik Wełpa – wychowawca klasy 3C

JĘZYK HISZPAŃSKI

mgr Agnieszka Bywalec

JĘZYK ROSYJSKI

mgr Izabella Jarząbek

HISTORIA

mgr Jolanta Grzegorczuk – wychowawca klasy 2B

mgr Zbigniew Wójcik – wicedyrektor

mgr Sylwia Skowrońska – wychowawca klasy 2D

mgr Aneta Woźniak – wychowawca klasy 3A

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

mgr Wojciech Nomejko

mgr Bartosz Kopczyński – wychowawca klasy 1C

MATEMATYKA

mgr Beata Gołębiewska

mgr Katarzyna Pyzik

mgr Jolanta Walczak-Cherubińska

mgr Anna Wrzecion

FIZYKA

mgr Anna Rutkowska

mgr Agnieszka Szołucha – wychowawca klasy 1E

GEOGRAFIA

mgr Wojciech Dąbrowski

mgr Wojciech Giże

mgr Marta Pałczyńska

mgr Aneta Woźniak – wychowawca klasy 3A

BIOLOGIA

mgr Teresa Wesołowska

mgr Agnieszka Sajdak

mgr Katarzyna Sarnacka

CHEMIA

mgr Natalia Kasprzak – wychowawca klasy 2C

mgr Anna Dziarnowska

PRZYRODA

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

mgr Wojciech Nomejko

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Andrzej Szydłowski

EDUKACJA FILMOWA

mgr Wojciech Nomejko

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Agata Iwańska – Wójcik – wychowawca klasy 3B

mgr Beata Puchawka – wychowawca klasy 3D

mgr Rafał Sałapski

mgr Justyna Skubisz Dąbrowska – wychowawca klasy 2F

INFORMATYKA

mgr Iwona Lewandowska

mgr Agnieszka Szołucha

mgr Karolina Urantówka

RELIGIA

mgr Danuta Zuchmańska

mgr Sylwia Gibaszek

mgr Ilona Tyc – Abram

PSYCHOLOG SZKOLNY

mgr Dominika Bronz – wychowawca klasy 1D

mgr Daria Szprynger

BIBLIOTEKA

mgr Beata Jakubowska

mgr Katarzyna Cibora