Przejdź do treści
Przejdź do wpisu "Japońska Szkoła Szermierki"

Z wizytą

W dniu 16 marca 2023 r. mieliśmy osobowych gości, samurajów ze szkoły japońskiej szermierki KATORI SHINTO RYU, którą prowadzi jeden z naszych nauczycieli pan Rafał Sałapski. Pokaz odbył się w wiernych replikach zbroi z epoki Edo 1601-1867 (Katana.pl)

Zbroje i pokaz będzie można obejrzeć na festynie japońskim w sobotę o 12.00 i w niedzielę o 14.00 w Hali Gwardii (fb weekend japoński Hala Gwardii) w każdy wtorek 15.20-16.15. W naszej szkole w Auli odbywają się również  zajęcia z samoobrony. Zajęcia te dla naszych uczniów są prowadzone bezpłatnie przez pana Rafała. Mogą w nich uczestniczyć uczniowie i uczennice z naszej szkoły, którzy chcieliby poczuć się bezpiecznie i pewnie na ulicy.

Zajęcia japońskiej szermierki odbywają się na Bemowie w szkole walk@Kime.

http://kenjutsu-warszawa.pl/