Just sing!

13 kwietnia odbyła się 4 edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „Just sing”. Uczestnicy wybrali ambitne utwory pod względem wokalnym oraz językowym. Najtrudniejszym zadaniem okazał się dobór odpowiedniej tonacji do możliwości wokalnych uczestnika.  Jednakże z nauczeniem się tekstu piosenek po angielsku uczniowie nie mieli problemu. Utwory zostały wykonane brawurowo i z emocją, więc widownia nie szczędziła gromkich braw. Jury w osobach pani Iwony Chmielewskiej, pani Sylwii Skowrońskiej oraz pani Magdaleny Szymkowiak miało trudny orzech do zgryzienia. Po burzliwych naradach wyłoniono nagrodzonych uczniów. Oto oni:

I miejsce: Paulina Włodarczyk,  Alicia Keys „Falling”

II miejsce: Maja Budzińska, Liana Flores „Rises the Moon”

III miejsce Angelika Urban, Queen „Love of my life”

Wyróżnienia:

Weronika Gąsiorek, Caro Emerald „A night like this”

Ida Borawska Christina Aguilera „Reflection”

Antoni Korczak i Daniel Sucharski, Calvin Harris & Rihanna „We found love”

Gratulujemy talentu oraz odwagi, dziękujemy uczestnikom oraz widowni i zapraszamy na kolejna edycję konkursu za rok!