Przejdź do treści

"Czytamy i dyskutujemy... o ważnych dla nastolatków sprawach"

Na koniec projektu czytelniczego realizowanego w bieżącym semestrze przez zaangażowaną grupę uczniów z klasy 1A we współpracy z Fundacją Civis Polonus, która finansowała ten projekt w naszym liceum, uczniowie:

Natalia Szymczak, Natalia Przybylska, Tosia Wypych, Ida Borawska, Ania Jurewicz, Bartek Rajewski, Maks Gąszczak, Bruno Campbell, Antoni Gładysz i Paweł Mrozek

przygotowali dla Was krótką kampanię czytelniczą, w której polecają książki wybrane przez nich po spotkaniu z ekspertem panem Piotrem Cieszewskim dotyczące najważniejszych dla Was tematów. Książki te niebawem pojawią się na półkach Biblioteki Szkolnej.

Na podstawie ankiet przeprowadzonych w lutym okazało się, że młodzież naszej szkoły najbardziej nurtują sprawy związane z przyszłością, wyborem drogi życiowej, sukcesem w życiu i relacjami interpersonalnymi.

Poniżej możecie obejrzeć krótki materiał filmowy, w którym dowiecie się więcej o projekcie, przygotowaniach i … wybranych książkach.

Zapraszamy do obejrzenia!