27-28 września

uczniowie klas 3A i 3C wzięli udział w niezwykłym spacerze po Pradze Północ. W ciągu trzech godzin mieli możliwość przenieść się w czasie i poczuć ducha dawnej Warszawy. Uczniowie poznali historię Bazyliki św. Floriana i św. Michała Archanioła, Szpitala Praskiego, ulicy Stalowej, Inżynierskiej oraz słynnego Bazaru Różyckiego. Na bazarze główną atrakcją był rudy kot, który według sprzedających jest stałym bywalcem i dobrym duchem tego miejsca. Uczestnicy wycieczki podziwiali dawne fabryki i praskie kamienice ze śladami przeszłości, podwórka z charakterystycznymi kapliczkami, gdzie kręcono między innymi sceny do filmu „Pianista” oraz oglądali najbardziej charakterystyczne praskie murale i wysłuchali wiele pełnych humoru ciekawostek.