VIII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w VIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “Jesienne Klimaty – W poszukiwaniu piękna…” Wybieracie jeden z poniższych tematów:

1. „Jesień piękna i pełna złotego blasku. Portret w barwach jesieni.”

2. „Bajeczny spektakl barw i światła – pejzaż jesienny”

3. „Zwierzęta jesienią – piękno ukryte w leśnej gęstwinie”

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 19 lat, uczęszczającej do szkół podstawowych, ponadpodstawowych, placówek oświatowo-wychowawczych oraz placówek zajęć pozaszkolnych z terenu województwa mazowieckiego.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Praca musi być wykonana w technice plastycznej – płaskiej: malarstwo lub rysunek na papierze. Prosimy o niestosowanie techniki kolażu, prace z elementami kolażu oraz wyklejanek będą dyskwalifikowane. Wymagany format prac: co najmniej A3, maksymalnie B2.

Prace należy dostarczyć koordynatorowi szkolnemu konkursu pani Magdalenie Szymkowiak do 27 października 2023 r.

Gala rozdania nagród i wyróżnień Konkursu nastąpi podczas uroczystego otwarcia Wystawy Pokonkursowej, która odbędzie się  15 listopada 2023 roku o godz. 14.00 w Sali teatralnej Zespołu Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej w Warszawie, ul. Brożka 1a.