V Edycja

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w świątecznej piątej edycji Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „Just sing”.  Kto z nas nie nucił przeboju Mariah Carey 'All I want for Christmas is you’ czy kultowego 'Last Christmas’ zespołu Wham? Piosenki te nierozerwalnie kojarzą się z okresem zimowym. Zatem w tym roku szkolnym skupiamy się na piosenkach o tematyce świąteczno-zimowej tzw. Christmas songs.

Chęć udziału prosimy zgłaszać za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan do pani Magdaleny Szymkowiak do 08.12. 2023. Przyjmujemy zasadę, że piosenki nie mogą się powtarzać. Zatem czas zgłoszenia ma znaczenie. Jeśli brakuje wam pomysłu, organizatorzy konkursu chętnie wam pomogą w wyborze piosenki – lista proponowanych tytułów znajdzie się na korytarzach szkoły.

Konkurs odbędzie się w ostatnim tygodniu przed świętami. Przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu. ZAPRASZAMY!

Organizatorzy „Just sing”

Konkurs piosenki anglojęzycznej świątecznej Just sing 2023 (PDF, 232 KB)