W dniach od 6 do 10 kwietnia 2024 r.

trzydziestoosobowa grupa uczniów z klas 1B i 1C uczestniczyła w obozie szkoleniowym EUROWEEK – SZKOŁA LIDERÓW, który odbył się w malowniczym miasteczku w Kotlinie Kłodzkiej – Międzygórzu. Nasi uczniowie brali udział w różnych ciekawych aktywnościach – zajęciach prowadzonych w języku angielskim. Wiele zadań miało na celu kształtowanie umiejętności pracy w zespołach, grupach losowo dobieranych. Zajęcia poprowadzili wolontariusze z Włoch, Portugalii, Paragwaju i Azerbejdżanu. Nasza młodzież miała okazję nie tylko doskonalić swe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, ale przede wszystkim poznać rówieśników z innej szkoły, nauczyć się z nimi współpracować, poznać tradycje innych narodów i kultur. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą mile wspominali ten wyjazd.